Hakkımızda

1999 yılında ilk bilgisayarımı almakla başlayan internet serüvenim ilerleyen yıllarda çeşitli internet projeleri içerisinde gerek editör gerekse yönetici olarak uzun yıllar bulunmam şeklinde devam etti. 2021 yılında 20 yılı aşkın süredir tesisat malzemeleri toptan satışı üzerine faaliyet gösteren TETA ISI MARKET İNŞ. GIDA TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. bünyesine dahil olmam ile birlikte bu sektörü tanıma fırsatı elde ettim. Sektörü tanıdıktan sonra bu sektörde online satış ile ilgili eksiklik olduğunu fark ettim. Bu aşamadan sonra ben ve ekip arkadaşlarım E-ticaret konusundaki tecrübemizi kullanarak TETA ISI MARKET İNŞ. GIDA TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde toptan ve perakende satış yapabileceğimiz 2 site kurmaya karar verdik. Bu karar ile birlikte hitap ettiğimiz müşteri pörtföyü genişliğinin mağazamızın olduğu lokasyonun sınırlarını aşarak tüm Türkiye'yi kapsamasını hedeflemekteyiz.

Bu düşünce ile giriştiğimiz proje kapsamında tesisat.com ve tesisat.net adlarıyla iki web sitesi kurduk.

www.tesisat.com web sitemiz aracılığı ile Türkiye'nin her şehrine kargo ile uygun fiyata tesisat malzemeleri göndermekteyiz.

www.tesisat.net web sitemiz aracılığıylada bayisi olduğumuz markaların depolarından veya fabrikalarından direk sevkiyat ile İstanbul'un her noktasına toptan tesisat ürünleri göndermekteyiz.

Tesisat.Com ve Tesisat.Net Proje Sorumlusu

Mehmet Göktaş

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı